O mnie

Szanowni Państwo,
nazywam się Tomasz Powyszyński i chciałbym zaoferować Państwu swoje usługi korekty i redakcji tekstów. Sprawdzam i poprawiam książki, artykuły do gazet, czasopism czy portali internetowych, prace dyplomowe, różnorakie materiały reklamowe i wiele innych. Poprawiam teksty zarówno w wersji elektronicznej, z włączoną opcją Śledź zmiany, jak i na wydruku, stosując znaki korektorskie. Oprócz tego zajmuję się spisywaniem nagrań audio i przepisywaniem tekstów. Piszę także teksty na zamówienie, wykorzystując źródła internetowe, książkowe lub inne, w zależności od potrzeb klienta.
Ukończyłem politologię i filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Rybniku. Ukończyłem także kurs korekty wydawniczej, organizowany przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w Warszawie. Od wielu lat zajmuję się korektą i redakcją tekstów, współpracując z wydawnictwami, czasopismami i portalami internetowymi. Ponadto jestem absolwentem Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego (Szkoła Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego) — mogę więc pracować jako lektor języka polskiego wśród obcokrajowców.
Krótko mówiąc, praca z językiem polskim to moja pasja, więc robię to, co lubię. W pozostałych zakładkach widocznych na górnym pasku strony mogą się Państwo dowiedzieć więcej o moim doświadczeniu i przejrzeć referencje.
Serdecznie zapraszam do współpracy!
Tomasz Powyszyński