Referencje

Z Panem Tomaszem współpracowałem przez dłuższy czas jako redaktor naczelny portalu konserwatyzm.pl i wydawca książek w serii wydawniczej Biblioteka Konserwatyzm.pl. Jestem z tej współpracy bardzo zadowolony. Korekty były przeprowadzane solidnie i w miarę szybko (co rzadkie w dzisiejszych czasach), a za każdym razem terminowo. Myślę, że mogę Pana Tomasza polecić każdemu wydawcy lub redaktorowi naczelnemu pisma tradycyjnego czy też strony internetowej.
prof. Adam Wielomski,
redaktor naczelny portalu Konserwatyzm.pl

Szczerze polecam współpracę z Panem Tomkiem. Niewiele jest firm, z którymi współpraca układa się tak płynnie i bezproblemowo, a tak właśnie jest z Panem Tomkiem Powyszyńskim. Zawsze można na niego liczyć. Profesjonalnie i terminowo! Dziękuję!
Simon Dziak-Czekan,
mówca motywacyjny

W ostatnich kilku latach miałem okazję do wielostronnej współpracy z panem Tomaszem Powyszyńskim. Muszę przyznać, że niejeden raz sam szukałem możliwości tej współpracy, bowiem miałem przekonanie, że przekazanie zlecenia p. Powyszyńskiemu daje gwarancję jakości i terminowości. P. Tomasz Powyszyński wykonywał dla mojej firmy prace redakcyjne i korektorskie, a także pisał na moje zlecenie teksty, przede wszystkim dla serwisów: JezykoweDylematy.pl oraz DziennikParafialny.pl. Szczególnie cenię sobie prace redakcyjne p. Powyszyńskiego. Duża wiedza, umiejętność szybkiego rozstrzygania wątpliwości, chęć ciągłego rozwoju — to wszystko sprawia, że w pracach wykonywanych przez p. Powyszyńskiego widać pasję, która pociąga za sobą wysoką jakość. Wielokrotnie też wspólnie rozstrzygaliśmy językowe dylematy, wzajemnie sobie pomagając. Niejeden raz to p. Tomasz wskazał mi błąd i podpowiedział, jak go poprawić. Cenię sobie również jakość tekstów p. Powyszyńskiego, których najważniejszą cechą jest logiczność. Nie unika on także elementów humorystycznych, które sprawiają, że jego artykuły dobrze się czyta. O naszej współpracy mogę wypowiadać się wyłącznie w ciepłych słowach, zwłaszcza że łączy nas również wspólny światopogląd i chrześcijański system wartości.
Paweł Pomianek,
redaktor i korektor, właściciel serwisu JezykoweDylematy.pl, redaktor naczelny serwisu DziennikParafialny.pl

Nikogo zapewne nie zaskoczę deklaracją, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Tomaszem Powyszyńskim. Współdziałamy przy promocji idei tradycjonalistycznych od ponad roku i jestem pewien, że na tej współpracy Portal Legitymistyczny jedynie zyskał, jest bowiem dopracowany w stopniu, jaki wcześniej nie był osiągalny. Doceniam dokładność i szybkość pracy Pana Tomasza, na którego pomoc właściwie codziennie — poza krótkimi urlopami — mogę liczyć. Pozostaje mi mieć nadzieję, że Pan Tomasz nigdy nie zdecyduje się na emeryturę i będzie współtworzył Portal do końca jego istnienia.
Adrian Nikiel,
prezes Organizacji Monarchistów Polskich, redaktor naczelny portalu Legitymizm.org

Miałam przyjemność współpracować z Tomaszem Powyszyńskim, będąc redaktorem naczelnym „Gońca Wolności”, internetowego miesięcznika Stowarzyszenia KoLiber. Tomek robił korektę tekstów mających ukazać się w kolejnych numerach. Profesjonalizm i terminowość Tomka były zawsze bez zarzutu. Robiąc korektę, nie ograniczał się tylko do ortografii i gramatyki, ale zawsze wnikliwie czytał każdy tekst, wyłapując również błędy merytoryczne i sugerując autorom poprawki stylistyczne. Przy tym był niezwykle sprawny i nawet przy krótkich terminach był w stanie zrobić korektę wszystkich tekstów. Dobry korektor, który potrafi poprawić błędy i jednocześnie pomóc autorom w doskonaleniu warsztatu, jest dla każdego czasopisma bezcenny. Takim właśnie korektorem był Tomek. Dzięki niemu „Goniec Wolności” mógł utrzymywać wysoki poziom artykułów.
Anna Dalecka,
redaktor naczelna „Gońca Wolności” w latach 2010–2011

Tomek Powyszyński stanowi rzadko dziś spotykane połączenie fachowości, solidności i bezproblemowej natury. Zawsze można było na nim polegać, przy jednoczesnej świadomości, że teksty zostaną poprawione porządnie i na czas. Z pełnym przekonaniem polecam Tomka jako korektora i współpracownika.
Natalia Szpurko,
redaktor naczelna „Gońca Wolności” od lutego do września 2012 roku